Spiral Merdiven Uygulamaları

Spiral Merdiven; iç ve dış mekân merdiveni olarak kullanılabilen modüler sistem bir merdiven çeşididir. Kullanım alanları genellikle otel, büro, konutlar, iki katlı, üç katlı konutlar, çok katlı binalarda yangın merdiveni olarak çok yaygın kullanılan merdivenlerdir.

Asma katlı yapılar, iki katlı daireler ve buna benzer yapılar için kullanabileceğiniz spiral merdiven sistemi, alandan tasarruf etmenizi sağlayacak ve mekanlarınıza şık bir görünüm kazandıracak çelik konstrüksiyon sistemlerdir. Mekânını uygunluğuna göre basamak genişlikleri değişkenlik gösterebilmektedir. Zemin ve tavan yüksekliğine bağlı olarak 280 ile 300cm arasında yüksekliği bulunan spiral merdiven modellerinde, montajın yapılması için tavan kısmında kare veya daire şeklinde merdiven boşluğu olması gereklidir. Merdivenin üst kısmının tamamen açık olması montajın kolay uygulanmasına da katkı sağlayacaktır.

 

 

SPİRAL MERDİVEN MEKÂNA ESTETİK KATAR

Kullanım konforunuza ve mekânın estetik görünümüne uygun olarak konumlandırılan merdivenler, şık bir görüntü sağladığı için daha çok rağbet görmektedir. Farklı model seçenekleri ile ahşap ve küpeşte birleşimi korkuluklarla dizayn edilebilen tasarım harikası merdivenlerdir. Size özel yapacağımız çizimler, zevkinize ve beğeninize hitap edecek.

 

Uzun yıllar sorunsuz ve konforla kullanabileceğiniz spiral merdivenler, BNC Çelik firmamız garantisinde kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Alanında uzman mühendis ve montaj ekibimiz, kaliteli işçiliğimizle size özel çözümler sunan firmamızla iletişime geçerek spiral merdiven modelleri ve ihtiyaçlarınız hakkında danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş sonrası, yerinde keşif yapıyor, projelendiriyor, imal ediyor ve kısa sürede montajı tamamlayarak uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz merdivenler teslim ediyoruz.