Kedi Yolu Uygulamaları

Kedi Yolu; endüstriyel tesislerde, şantiyelerde, fabrikalarda, köprü ve benzeri yapılarda çeşitli amaçlarla yapılan yürüyüş yollarıdır. İhtiyaca göre geçici veya kalıcı olarak montajı sağlanabilir. Kurulduğu yerin özelliklerine bağlı olarak farklı ekipmanlar yardımı ile hazırlanabilmektedir.

​Dış cephe veya asma köprü inşaatına yardımcı olur. İnşaat işçileri ve mühendisleri, yapıya gerekli yakınlıkta durabilmek için kedi yollarını kullanır. İnşaatlar ve binaların yapımında oldukça büyük bir role sahip olan bu yollar, çeşitli özelliklerde olabilmektedir. İş güvenliği kapsamında da değerlendirilen kedi yolları, inşaat sektöründe güven ve kolaylık sağlayarak işçilerin hayati tehlikesini minimuma indirir.

 

YÜRÜYÜŞ YOLU İMALATI

  1. İhtiyaç ve talepler alındıktan sonra yerinde keşif çalışması yapılır.
  2. Yürüyüş yolu kurulacak alanın şekli ve yapısı dikkate alınarak tasarım gerçekleştirilir.
  3. Tesisat ve dış cephe değerlendirilerek en sağlıklı modele karar verilir.
  4. Proje onayları alındıktan sonra imalat aşamasına geçilir.
  5. Tasarım ve imalat sürecinde ulusal ve uluslararası standartlara göre hareket edilir.
  6. Yürüyüş yolu sistemlerinde çelik veya metal üretimli malzemeler kullanılır.
  7. Yürüyüş yollarının imalatında sertifikalı kaynak uzmanlarımız görev alır.
  8. Birinci sınıf malzemeler ve modüler sistem ya da sabit sistem kullanılarak yapılır.
  9. Uzman ekibimiz tarafından profesyonel montaj işlemi tamamlanır.
  10. Proje sürecinin tüm aşamalarında gerçekleştirilen kalite kontrol işlemi, montaj işleminden sonra da yapılan son kontroller ile proje tamamlanarak müşteriye teslim edilir.

 

YÜRÜYÜŞ YOLU İMALATI

BNC Çelik firması olarak, ihtiyaç duyduğunuz her alan için gerekli keşif çalışmalarını yaparak yürüyüş yolu imalatını gerçekleştiriyoruz. Talebinize ve kurulacak alanın fiziksel şartlarına bağlı olarak, hem metal hem de çelik malzemelerden yürüme yolu imalatı yapıyoruz. Yürüyüş yolu imalatı, firma bünyemizdeki uzman mühendis ve sertifikalı ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

​Kedi yolu yapan firmalar arasında, tasarımdan montaj sürecine kadar tüm projeyi kendi uzman ekibimizle yürütmemiz, bizi sektörde öncü duruma getirmektedir. Izgarası ihtiyaca göre farklı malzemeler ile üretilmektedir. Buradaki malzeme seçimi dikkate alınırken, yüke bağlı olarak yapılmaktadır.