Asansör Çeliği Uygulamaları

Asansör çelikleri; ihtiyaç duyulan asansör sistemi ve asansör kuyusuna göre farklı şekillerde tasarlanabilen, kapı, ray ve kabinlerin montajı için gerekli olan çelik konstrüksiyon yapı sistemleridir.

Asansörlerin uzun yıllar sorun yaşatmadan kullanılabilmesi için kullanılan asansör çeliklerinin birinci sınıf olması, kaliteli ve standartlara uygun olması gerekmektedir. Asansör çelik konstrüksiyon sistemleri, asansör kuyusu, kabini, asansör çelikleri gibi tüm bileşenler dikkate alınarak projelendirilmelidir. Çelik konstrüksiyon asansör sistemi kurulan yapılar, ilgili imar ve yangın yönetmeliklerine göre planlanmalı ve projelendirilmelidir.

​Çelik asansör kulesi, tecrübeli teknik ekibimiz tarafından projelendirilir, en uygun imalat düzeni ve şekli belirlendikten sonra hızlı bir şekilde üretilir. Çelik konstrüksiyon sistemleri düşük bütçeli yapılar sağlamakla birlikte muhtemel maliyetlerin önüne geçmek için bu alanda uzman ekiplerle çalışmak da önemlidir. Çelik asansör kulesi uygulamalarının tüm proje süreçlerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır.

BNC Çelik firması olarak, ihtiyacınıza özel proje tasarımları hazırlıyor, birinci sınıf asansör çelikleri kullanarak üretimi gerçekleştiriyor ve kısa sürede montajını sağlayarak uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz asansör çelik konstrüksiyon çözümleri sunuyoruz.​

 

ASANSÖR SEPERATÖR SİSTEMLERİ

Asansör Seperatör Sistemleri; asansör kabinlerini bölmek için kullanılan ve asansör kuyularında yer tasarrufu sağlamak amacıyla tercih edilen yapı ürünleridir.

​Bu işlem için asansör separatör hasır teli kullanılmaktadır. BNC Çelik firması olarak, el geçirmeyecek şekilde 20x20mm ya da 25x25mm göz aralığında ve talebe göre farklı ebatlarda asansör seperatör teli imalatı ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Asansör seperatör hasır teli paslanmaz tel, galvaniz tel ve ham çelik tel malzemeden yapılabilmektedir.