Asma Kat ve Ara Kat Uygulamaları

Öncelikle uygulaması yapılacak alanla ilgili keşif çalışması yapıyoruz. Keşif sonrası profesyonel ekibimiz ile şartnamelere uygun olarak statik hesaplamalar yapıyor, talebinizi projelendiriyoruz. Estetik görünümü ilk planda tutarak kullanışlı ve sağlam yapılar üretiyor, imalatın her aşamasında yapmış olduğumuz kontroller ile ürün niteliğini güvence altında tutuyoruz. Son olarak, hazır olan ürünleri tecrübeli montaj ekibimizle uygulama alanında kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Asma kat; genelde üretim, depo, dağıtım vb. Tesislerde çalışma verimliliğini artırmak amacıyla kurulmuş olan sistemlerdir. Tesisinizin ihtiyacına göre tasarlanır ve tesisinizin mevcut durumunda kullanılmayan atıl alandan maksimum seviyede faydalanmanızı sağlar. Tesisin üst kısmında oluşturulan, alçak tavanlı alanlardır ve genelde etrafı bütünüyle çevrilmez, açık bırakılır. Aynı şekilde uygulanmakta olan taşıyıcı çelik direkler minimum sayıya düşürülerek alt kısmında kalan alandan da en iyi biçimde yararlanmak amaçlanır.

Uygulanacak olan alanla ilgili keşif çalışmasının ardından profesyonel ekibimiz şartnamelere uygun olarak statik hesaplamaları yapar ve yapınızı projelendiririz. Sağlamlığı önde tutarken de estetik görünümü ilk planda tutan çözümler bularak, imalatın her aşamasında yapmış olduğumuz kontroller ile ürünlerimizin niteliğini garanti altına alıyoruz.