Çelik Konteynır Sistemleri

BNC Çelik, dünyada son yıllarda popülerleşen konteynır evlerde yaşam tarzının Türkiye’deki üreticilerindendir. Doğa ile iç içe, küçük alanlarda size evinizin konforunu sunmayı amaçlar. Minimal alanları en kullanışlı şekilde planlayarak evinizi sadeleştirir.

Konteyner ev ile çok şık tasarımda evler tasarlanmaktadır. İster tek katlı, ister çift katlı, teraslı, verandalı, çatılı, bir evden istediğiniz her imkan konteyner evlerde mevcuttur. En güzel özelliği ise istediğiniz zaman taşıyıp başka bir yere kurulum yapabilmenizdir. Konteyner içerisinde su ve elektrik tesisatınız, pis su gideriniz daima üzerinde hazır bulunmaktadır. Rahat ve konforlu yaşam alanını sizlere en hızlı ve en ideal sunacak başka alternatif yoktur.

BNC Çelik konteyner teknolojik altyapısını kullanarak konforlu, estetik, özgün mimaride, hızlı üretilebilen, mobil yaşam alanları üretir. Yaşam alanları kavramı içerisine geçici ve kalıcı konutlar, kafe ve restoranlar, fastfood satış hacimleri, nitelikli ofis binaları, satış ofisleri, turizme dönük konaklama ünitelerinin tamamı girmektedir.
Bu ürünlerin tamamı sizin ihtiyaçlarınıza göre tarafımızdan tasarlanmaktadır. Ürünlerimizin tasarımı tümüyle sizlerin ihtiyaçları ve beklentileri ön planda tutularak gerçekleştirilmektedir.

Büyük emek ve bilgi birikimiyle tasarlanan evlerimiz artık sizin için üretilmeye hazırdırlar.

Tasarımı onaylanan ürünlerimiz hemen imalat programımıza alınarak fabrikamızda üretimine başlanmaktadır. Üretimde ilk aşama konteyner teknolojisine uygun taşıyıcı karkas sistemin oluşturulmasıdır. İkinci aşamada bütün elektrik ve mekanik altyapı sistemlerinin oluşturulması ile su yalıtımı ve ısı yalıtımlarının yapılması bulunmaktadır. Son aşamada ise yine sizin zevkinize uygun olarak beraber seçtiğimiz malzemelerle yaşam alalarımızın içini ve dışını nitelikli işçilikle donatmaktayız. Proje büyüklüğüne ve dönemsel iş yoğunluğumuza bağlı olarak ürünlerimiz 30-60 gün arasında üretilir. İmalatı tamamlanan eviniz artık montaj için yerinize sevke hazırdır.

 

Tırlarla yerinize sevk edilen ürünlerimiz vinç ile daha önce projesine uygun olarak tasarımı yapılan zemin üzerine indirilmektedir. Temel için dilerseniz kendi imalatımız olan mobil prekast temel sistemlerimizi seçebilirsiniz.

Bundan sonraki aşama artık sadece getirilen farklı modülasyonların yerinde projesine uygun birleştirilmesidir. Montaj işlemi ve gerek halde bazen söz konusu olabilecek yerinde yapılacak imalatların tamamı 1-2 gün içinde tamamlanmaktadır.