HAKKIMIZDA DAHA FAZLASI

Samsun Kirazlık Sanayi bölgesinde 2013 yılında üretim hayatına başlayan BNC Çelik, üretmek, kazanmak, kazandırmak ilkesi ile elinin değdiği yerleri güzelleştirmeye devam ediyor.

​Sektörde uzun yıllardır olmanın avantajlarını modern makine parkıyla birleştiren firmamız deneyimli kadrosu, teknik birikimi ile her yıl yeni proje ve çözümler üreterek, yenilikçiliğin öncüsü olmaya devam ediyor.

​Bilgi birikimimiz ile çelik konstrüksiyon ve taahhüt işleri alanında hizmet veriyoruz. Kişiye özel üretimlerimizle de fark yaratıyor, müşterilerimizin memnuniyeti ile gururlanıyoruz.

​Proje ve mühendislik hizmetlerini de üstlenen firmamız, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak ve daha kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

​Deneyimli imalat ve montaj ekipleri, uzman teknik personel yönetiminde projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

​Üretimin her alanında bilgi birikimi ile hizmet veren firmamız, insan hayatının önemini bilerek, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bütün önlemlerini almış, çalışanlarının da güvenliğini sağlamıştır.

​Kuruluşundan bugüne, tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor, en ekonomik, en fonksiyonel ve en estetik çözümleri siz müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz.